Dom z Przyszłością 1/2015

Dostępność:
Jest Jest
  • Wydanie
szt.
7,90 zł

Kwartalnik „Dom z Przyszłością” skierowany jest do osób zainteresowanych budową domu, a także takich, którzy dom już użytkują. W ciekawy i kompleksowy sposób przedstawiamy w nim zagadnienia związane z budową domu, jego wykończeniem i wyposażeniem z punktu widzenia energooszczędności, ekonomii i nowoczesnych, inteligentnych technologii. Dla inwestorów, a także użytkowników domów są to kluczowe kwestie, które sprawiają, że żyje się dzięki nim oszczędniej i wygodniej.

Dom z Przyszłością” to czasopismo dla ludzi nowoczesnych, zainteresowanych nowinkami i technologiami usprawniającymi funkcjonowanie domu, poszukujących rozwiązań zarówno oszczędnych, ale także ukierunkowanych na przyszłość.

Magazyn, poza niezwykle atrakcyjną tematyką artykułów, prezentuje również projekty domów energooszczędnych, pasywnych, ekonomicznych, nowoczesnych wraz z pakietem niezbędnych informacji, m.in. parametrów użytkowych, technologii wykonania czy ceny. Atutem pokazywanych projektów jest ich różnorodność – znajdują się wśród nich zarówno propozycje w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym oraz propozycje nie z jednej, a z wielu pracowni i biur projektowych. Dzięki temu docieramy do szerokiego grona odbiorców.