Najlepiej Sprzedawane Projekty Domów 1/2015

Dostępność:
Jest Jest
  • Wydanie
szt.
9,90 zł

Przed Państwem pierwsze w tym roku wydanie katalogu Najlepiej Sprzedawane Projekty Domów". Mamy nadzieję, że wśród zaprezentowanych w nim propozycji projektów znajdą Państwo swój wymarzony dom. W katalogu opublikowaliśmy 172 plany domów o powierzchni od 60 do blisko 300 m2.

Polecamy również bogato ilustrowane materiały prezentujące projekt rekomendowany. Miłośnicy pięknych wnętrz mogą skupić swoją uwagę na galerii wnętrz – tym razem pokazujemy praktyczne pomysły na urządzenie kuchni.

W Przewodniku Inwestora znajdą Państwo interesujące propozycje materiałów elewacyjnych, szeroką charakterystykę materiałów wznoszeniowych i pokryć dachowych. Nie zapominamy też o stolarce otworowej – szczegółowo skupiamy się na oknach dachowych, bramach garażowych i drzwiach wewnętrznych.

Tematem specjalnym tego wydania  domy drewniane, dlatego w specjalnym dodatku pokazujemy24piękne projekty domów tego typu. Przybliżamy również zalety i wady technologii budowy domu z bala, domu szkieletowego i prefabrykowanego. Zapraszamy do lektury.