Najlepsze Domy 2/2015

Dostępność:
Jest Jest
  • Wydanie
szt.
9,90 zł

Najlepsze Domy” to katalog, w którym prezentujemy bogatą ofertę najciekawszych projektów domów, a także porady dotyczące wyboru odpowiednich technologii i materiałów budowlanych. Różnorodność i kompleksowy przegląd aktualnej oferty rynkowej pozwalają czytelnikom łatwo i szybko znaleźć projekt najlepszy dla siebie. Dodatkowym atutem jest również bardzo przejrzysty podział projektów – według powierzchni użytkowej.

W każdym wydaniu pokazujemy kilkaset różnorodnych planów domów: małych, dużych, parterowych, piętrowych i tych z poddaszem użytkowym. Są wśród nich domy utrzymane w tradycyjnym, dworkowym stylu, nie brakuje też propozycji nowoczesnych i odważnych.

W bogatej części poradnikowej zamieszczamy praktyczne wskazówki architektów, producentów i wykonawców, które ułatwią podjęcie decyzji związanych z doborem odpowiednich technologii i materiałów budowlanych. Prezentujemy również wnętrza domów, w których właściciele już mieszkają tak, aby czytelnicy mogli zobaczyć jak przebiegał sam proces budowy, a następnie jaki jest efekt finalny zrealizowanej inwestycji.

Kładziemy nacisk na ścisłą współpracę z pracowniami i biurami projektowymi, a więc na rzetelne źródło informacji dla wszystkich osób sięgających po nasz tytuł. Katalog „Najlepsze domy” ściśle współpracuje również z portalem najlepszedomy.pl